Ostróda camp - tak to się zaczęło

W 1971r grupa entuzjastów z George`m Bajeńskim na czele postanowiła kupić miejsce, gdzie będą organizowane chrześcijańskie obozy dla dzieci i młodzieży. W Ostródzie został kupiony teren ze starą stodołą i budynkami gospodarczymi. Stodoła została przerobiona na sypalnię, postawiony został ogromny namiot jako głóna sala spotkań. Potem udało się kupić namioty wojskowe, któ®e posłużyły do spania… boiska, pierwsze domki…. i tak zaczyna się historia, która trwa do dzisiaj… Przez te wszystkie lata ośrodek był świadkiem przemian wieeelu żyć. To tu tysiące osób poznało Chrystusa. Teraz, po wielu latach, dzieci i wnuki tych osów przyjeżdzają w to samo miejsce, gdzie ich rodzice i dziadkowie rozpoczynali swoją przygodę w podążaniu za Jezusem.

Bo my tu w Ostródzie, to aranżujemy spotkanie grzesznego człowieka, ze świętym i niesamowitym Bogiem!

nasze wartości

Wiara, Nadzieja, Miłość…

… tak po krótce można określić nasze wartości. Ostróda CAMP jest ośrodkiem chrześcijańskim, gdzie w atmosferze wzajemnej miłości i akceptacji chcemy aranżować spotkania wielkiego Boga z grzesznym człowiekiem.

Na ośrodku Ostróda CAMP panuje kategoryczny zakaz palenia papierosów, spożywania alkoholu, dopalaczy oraz innych używek! 

Misja & wizja

Naszą wizją na przyszłość jest mieć wpływ na kolejne pokolenia. 

świat uczy, że musisz mieć twarde łokcie, że cel uświęca środki, że musisz być najlepszy choćby niewiem co!

A w Ostróda CAMP wcale nie musisz być najlepszy,  masz prawo być sobą, zatrzymać się na chwilę w tym wyścigu. Znaleść to, co w życiu najważniejsze, wiarę, nadzieję i miłość! Spotkać się z Bogiem i z przyjaciółmi. To nasza misja.  

 

zainteresowany(a) ?!

skontaktuj się z nami

i odkryj prawdziwą
"perłę mazur"

informacje

Chrześcijański ośrodek konferencyjno – wypoczynkowy Ostróda CAMP jest agendą kościoła Chrzystusowego w Polsce. 

ADRES:

ul.Plebiscytowa 46 
14-100 Ostróda 

NIP:

741-189-55-51

nr konta:

11 1240 2555 1111 0010 4522 6190

Kontakt

Ostróda CAMP

CHRZEŚCIJAŃSKI OŚRODEK
KONFERENCYJNO - WYPOCZYNKOWY

© Ostróda CAMP All rights reserved. Terms of use and Privacy Policy