LATO 2020 w Ostróda CAmp

Extra CAMP

XtrA Camp 2019, chrześcijański obóz sportowo-językowy, którego organizatorem, od samego początku niezmiennie, jest Fundacja Współpracy Chrześcijańskiej (polski oddział międzynarodowej misji chrześcijańskiej Ambassadors For Christ International).

Obóz skierowany jest do młodzieży w wieku 12-17 lat.

Naszą kadrę stanowią ludzie dojrzali i doświadczeni, którzy jeżdżą z nami na obozy od lat – wszyscy po odpowiednich kursach potwierdzonych państwowymi dokumentami. Wszyscy są chrześcijanami. Stałą częścią obozu jest drużyna kochających Boga wolontariuszy z kościoła w USA.

Zajęcia sportowe, prowadzone przez naszych przyjaciół z USA, skupiają się na dyscyplinach: koszykówka, tenis, baseball, futbol amerykański. Gramy także w siatkówkę plażową i zawsze rozgrywamy mistrzostwa w piłce nożnej oraz ping-pongu. Istotnym elementem rekreacji jest również woda – ośrodek ma swoje własne, strzeżone kąpielisko. W trakcie obozu jest z nami w czasie zajęć nad wodą ratownik wodny.

Program duchowy oparty jest o Biblijne wartości życia społecznego i relacji z Bogiem, pozbawiony jest jakichkolwiek elementów wyznaniowych. Każdy dzień zaczynamy krótkim spotkaniem i modlitwą w grupach, a kończymy wieczornym wspólnym śpiewem, modlitwą i społecznością poświęconą tematowi dnia.

Gwarantujemy dużo dobrej zabawy, śmiechu i rekreacji. Będzie czas na wspólne rozmowy i zacieśnianie więzi, także między rówieśnikami z USA. Nie zabraknie momentów duchowego poruszenia, jak i okazji by swoje życie skierować na dobre, Boże szlaki.

Obóz dla nastolatków 12-17 lat
Kiedy: 28.06-4.07
Koszt: –
Rejestracja: – 

kontakt: Andrzej Tchórzewski / tel. 517 448 825 , e-mail: andivo(at)onet.poczta.pl

ReGeneration CAMp

Żyjemy w świecie, w którym sporo mówi się o naszej tożsamości: nie tylko kim musimy być, ale też, że możemy wybrać być kimkolwiek lub czymkolwiek tylko zechcemy. Czasami to może wywołać poczucie niesprawiedliwości i zamieszania. Gdybyśmy spojrzeli na siebie od wewnątrz, co moglibyśmy dowiedzieć się o naszej tożsamości? Kim tak naprawdę jesteśmy? Dołącz do nas aby głębiej przyjrzeć się temu, czym jest nasza prawdziwa tożsamość i co to oznacza dla nas w dzisiejszym świecie.

Obóz dla nastolatków 12-17 lat
Kiedy: 5-11 lipca 
Koszt: 570 zł
Rejestracja: http://www.f2fmi.org/regenerationpolska

kontakt: Oksana Bilous / tel. 507 707 429 / email: ok.bilous(at)gmail.com

Obóz Dziecięcy

Obóz chrześcijański dla dzieci w wieku 6-12 organizowany corocznie od 2013 roku w ośrodku katechetyczno-misyjnym Ostróda Camp. Kadrę obozową tworzą wykwalifikowani wolontariusze, pełni pasji do służby dla Boga i dzieci.

Obóz dla dzieci 6-12 lat
Kiedy: 12-18 lipca 
Koszt: –
Rejestracja: https://www.facebook.com/OstrodaCampObozDlaDzieci/

kontakt: Małgorzata Dąbrowska / tel. 608 173 330 / e-mail: malgod.gd@gmail.com

obóz kids games

Po pierwsze zapewniamy Waszym dzieciom 3x WIELKIE Z:
ZABAWA: na hali, basenie i oczywiście na świeżym powietrzu
ZAANGAŻOWANIE: całej kadry, by każdy uczestnik miał jak najlepszy czas, lecz również zaangażowanie dzieci w zabawy z elementami rywalizacji, które uczą zarówno smaku wygranej, jak i godzenia się z porażką
ZDROWIE: wierzymy, że sport prowadzony w dobrej atmosferze zabawy jest niesamowicie ważny dla dobrej kondycji fizycznej i psychicznej każdego dziecka. Do tego odpoczynek od nadmiaru słodyczy i urządzeń elektronicznych, co świetnie uczy budowania relacji „w realu”, rozwija wyobraźnię i kreatywność!

     Po drugie i najważniejsze we wszystkim stawiamy na Boga i na ponadczasowe wartości zawarte w Biblii, takie jak prawdomówność, uczciwość, empatia, koleżeńskość i niezłomność charakteru.

     Do tego wszystkiego na uczestników czekają również warsztaty tematyczne rozwijające zainteresowania oraz praca w mniejszych grupach, na których poruszamy bieżące tematy z ich życia, z którymi na codzień spotykają się w szkołach i w gronie rówieśników.

     Jeśli Twoje dziecko jest w wieku 9-12 lat obóz Kids Games jest idealnym miejscem, by kształtować charakter i budować nowe relacje. Nasi wychowawcy dołożą wszelkich starań, by był to dla nich niezapomniany czas.

Obóz dla dzieci 9-12 lat
Kiedy: 19-25 lipca 
Koszt: 900zł do 31 marca
950zł pod 1 kwietnia
Rejestracja rusza 21 marca

KG2020 - beta

kontakt: Kaja Wymysłowska-Eshak tel. 606 428 788, e-mail: kaja.wymyslowska(at)wiecejnizsport.waw.pl

NIEBIESKIE LATO 2020

Obóz Chrześcijański to nie tylko wypoczynek!

Podczas obozów organizowanych przez Niebieski Dom uczestnicy poza ciekawym i dopracowanym programem mają okazję codziennie uczestniczyć w kilku spotkaniach, podczas których poznają bliżej Pana Boga. Jest to czas, który na ich poziomie przybliża im osobę Jezusa Chrystusa, Jego nauczanie i pomaga wdrożyć to wszystko w życie. Dla nas chrześcijaństwo to nie litera – to życie, to codzienność, to relacje z Bogiem i ludźmi oparte na Jego zasadach. Naszym pragnieniem jest, aby każdy obóz był kanwą do Bożego dzieła w życiu młodych ludzi!

Radość i zabawa… Obóz to najczęściej najbardziej wyczekiwana przez dzieci część wakacji. Z naszej strony robimy wszystko, aby był to najbardziej wyjątkowy czas pośród letnich tygodni. Właśnie dlatego, wszystkie zajęcia, zabawy, czy zawody traktujemy poważnie!

To nie tylko puste „wypełniacze”czasu ale ważny punkt programu, który w atmosferze radości tworzy niezapomniane chwile.

Pasje i zainteresowania… Ważną częścią każdego obozu są warsztaty. Nasza kadra proponuje uczestnikom wiele tematów warsztatów, w których mogą uczestniczyć. Jeśli ktoś ma duszę artysty, czekają na niego wciąż nowe, zaskakujące zajęcia, gdzie można tworzyć, malować i spełniać się w tworzeniu pięknych rzeczy. Dla innych, bardziej interesujące mogą okazać się zajęcia sportowe, survivalowe, czy podstawy mechaniki samochodowej.

Obok są jeszcze zajęcia ze zdrowego odżywiania, tworzenia smoothie, czy pieczenia pizzy. Każdego roku przygotowujemy odświeżoną ofertę 20-30 warsztatów, które są dostępne dla uczestników.

Wyjątkowy zespół… Nasza kadra obozowa jest wyjątkowa! Współpracują z nami: inżynierowie, prawnicy, pielęgniarki, pracownicy kopalni, magazynów, żołnierze, chemicy… i można by wymieniać jeszcze długo. Jednak bez względu na pracę czy kierunek studiów na czas obozu wszyscy stajemy się jednym zespołem, który z miłości do Chrystusa służy na obozie. Cała kadra to ludzie, którzy spełniają wymagania MEN, ale przede wszystkim to ludzie których znamy i jesteśmy przekonani, że warto, aby Wasze dzieci też ich poznał
 
Obóz dla dzieci 7-16 lat
Kiedy: 25 lipca – 2 sierpnia 
Koszt: 950zł
Rejestracja: https://www.niebieskidom.org/niebieskie-lato-2020
 

kontakt: Fundacja Niebieski Dom / tel: 32 725 94 56 / mail: niebieskidom@onet.pl

Obóz rodzinny - niebieski dom

Cieszymy się, że możemy gościć Ci na naszej stronie, bo oznacza to, żę prawdopodobnie szukasz wypoczynku dla swojej rodziny. To ważne, żeby w ciągu troku znaleźć chwilę bez szkoły i pracy i spędzić czas razem ze sobą. Jako Niebieski Dom organizujemy obóz dla rodzin, który może stać się doskonałym miejscem do tego.

Zapraszamy Was na mazury, gdzie nie będziecie musieli martwić się o przygotowanie posiłków, zakupy, ani sprzątanie mieszkania – ale będziecie mogli skupić się na tym, co najważniejsze: Pan Bóg i rodzina. Wiele rzeczy w życiu można odłożyć na potem, ale nie rodzinę! Dzieci rosną, czas mija. To co zainwestujesz dzisiaj – wyda owoc, a to co będzie wciąż w Twoich planach – pozostanie planem. Warto inwestować w rodzinę.

 

Obóz rodzinny
Kiedy: 2-8 sierpnia 
Koszt: dzieci 0-2 lat – bezpłatnie
dzieci 3-7 lat – 400zł / os.
dzieci 8-13 lat – 500zł / os.
dorośli (14 lat i więcej) – 600zł / os.

Rejestracja: https://www.niebieskidom.org/kopia-niebieskie-lato-2020

 

kontakt: Fundacja Niebieski Dom / tel: 32 725 94 56 / mail: niebieskidom@onet.pl

Wczasy kościelne - ich Płock

przyjedz do nas po sezonie!

jesień / zima / wiosna

zainteresowany(a) ?!

skontaktuj się z nami

i odkryj prawdziwą
"perłę mazur"

informacje

Chrześcijański ośrodek konferencyjno – wypoczynkowy Ostróda CAMP jest agendą kościoła Chrzystusowego w Polsce. 

ADRES:

ul.Plebiscytowa 46 
14-100 Ostróda 

NIP:

741-189-55-51

nr konta:

11 1240 2555 1111 0010 4522 6190

Kontakt

Ostróda CAMP

CHRZEŚCIJAŃSKI OŚRODEK
KONFERENCYJNO - WYPOCZYNKOWY

  • kom. 507-186-387
  • myostrodacamp@gmail.com

© Ostróda CAMP All rights reserved. Terms of use and Privacy Policy