Lato bezapelacyjnie zbliża się wielkimi krokami. Widać to zarówno po zieleniącej się przyrodzie jak i po ilości przygotowań poczynionych na Ostróda CAMP. Wierzymy głęboko w to, że pomimo sytuacji kryzysowej związanej z Koronawirusem wakacje przebiegną normalnym torem. W końcu kryzys nie będzie trwał wiecznie co nie?!

Nie wiem jak Wy, ale ja tęsknię za gorącem lipcowych nocy, za cykającymi świerszczami i porannym odgłosem żurawi ciągnącym się przez jezioro. Tęsknię za ludźmi, za przywitaniami i pożegnaniami, za śmiechem, za łzami wzruszenia, za Bożym działaniem tu na ośrodku. O ile sezon jesienno – zimowy rządzi się innymi prawami, jest spokojniej, jest czas na naprawy, remonty, modernizacje, to i tak wszyscy tu na ośrodku czekamy na wakacje.

Póki co, na dzień 30 marca już wiem, że nie wszystkie zaplanowane wydarzenia się odbędą. Na tę chwilę odwołaliśmy grupy marcowe i kwietniowe. Pod znakiem zapytania stoją aktywności majowe i czerwcowe. Zjazd Młodzieżowny, przyjazd “Ocalałych z Holokaustu” oraz XVI już obóz “Pokolenia Wiecznie Młodych”. W zależności od rozwoju sytuacji będziemy razem z kierownikami na bierząco podejmować decyzje co do kolejnych eventów.

Wspierajcie nas proszę w modlitwach, proście razem z nami o mądrość dla podejmujących decyzje i o to, żeby kryzys związany Koronawirusem w jak najmniejszym stopniu przeszkodził nam w realizacji planów na lato 2020, w głoszeniu dobrej nowiny o Jezusie poprzez obozy i zaplanowane aktywności.

Wierzę głęboko, że już niebawem spotkamy się z Wami tu w Ostródzie. Czekam, pozdrawiam i moooocno błogosławię!

Bartek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

zainteresowany(a) ?!

skontaktuj się z nami

i odkryj prawdziwą
"perłę mazur"

informacje

Chrześcijański ośrodek konferencyjno – wypoczynkowy Ostróda CAMP jest agendą kościoła Chrzystusowego w Polsce. 

ADRES:

ul.Plebiscytowa 46 
14-100 Ostróda 

NIP:

741-189-55-51

nr konta:

11 1240 2555 1111 0010 4522 6190

Kontakt

Ostróda CAMP

CHRZEŚCIJAŃSKI OŚRODEK
KONFERENCYJNO - WYPOCZYNKOWY

© Ostróda CAMP All rights reserved. Terms of use and Privacy Policy